Servis mlýnků

Servisované značky
Nuova Simonelli
Victoria Arduino
Faema
Rancilio
Macap
Mazzer
Předání na servis

Kávovar je potřeba předat do servisu v kompletním stavu (tedy všechny komponenty a příslušenství, jako jsou nádoby na vodu, odkapové misky, výdejníky vody, karafy na mléko, páky atp.).

PŘÍJEM A VÝDEJ ZAKÁZEK:

8:00 – 18:00 ve všední dny na adrese Hrejkovice 91.
Mapu a další kontaktní informace najdete v sekci Kontakt.
Po předchozí domluvě je možný příjem nebo výdej zakázky i mimo pracovní dobu.

DALŠÍ INFORMACE

Většinu kávovarů opravíme do týdne od přijetí. Přesnou cenu opravy jsme schopni říct až po diagnostice u nás v servisu. Po zjištění závady dojde k nacenění opravy a kontaktování zákazníka

Nuova Simonelli, Victoria Arduino, Faema, Rancilio, Macap, Mazzer,

Servis mlýnků provádíme zejména pro značky Nuova Simonelli, Victoria Arduino, Faema, Rancilio, Macap, Mazzer, Obrátit se na nás můžete samozřejmě i s mlýnky jiných značek.

Servis mlýnků Jihočeský kraj

Provádíme opravu a servis mlýnků v Jihočeském kraji a mimo něj. Můžete se na nás obrátit v případě potřeby se značkami: Nuova Simonelli, Victoria Arduino, Faema, Rancilio, Macap, Mazzer, Váš mlýnek opravíme na místě nebo u nás. Servisujeme hlavně v Jihočeském kraji ve městech: České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Prachatice, Milevsko, Třeboň, Týn nad Vltavou, Vimperk, Dačice, Kaplice, Sezimovo Ústí, Vodňany, Soběslav, Blatná, Veselí nad Lužnicí, Hluboká nad Vltavou, Trhové Sviny, Bechyně. Objednat si nás můžete samozřejmě i mimo jížní Čechy, například do Prahy.

Kontaktní údaje
Karel Panoška, servis
+420 607 431 174
Karel Panoška, servis
info@kaservis.cz
Adresa sídla
Hrejkovice 91, 398 59
Otevírací doba: Po telefonické dohodě.
Kontaktní formulář